Yeni Şampiyon “BRİAR” Yetenekleri Sızdırıldı! İşte Yeni Şampiyonun Kostümleri ve Yetenek Skillerine Dair bilgiler.

Riot tarafından resmi olarak bir açıklama gelmemiş olsada; Yetenek Skilleri yayınlanmadan önce sızdırıldı. OYuncular Warwick'in geliştirilmiş versiyonu gibi olduğu konusunda hemfikir. Gelin konu ile ilgili ayrıntılara bakalım.

Her ne kadar Naafiri şampiyonu yeni çıkmış gibi görünse de; Briar adlı şampiyonun internet üzerinden sızdırılması, yakın zamanda sunuculara yeni şampiyonların son güncellemenin ardında geleceği bildirildi. Açıklama Riot yetkilileri tarafından olmasa da, şampiyon sızdırıldığından dolayı bir sonraki güncellemede yeni şampiyon oyunda yerini alacak.

briar

İlk olarak Twitter “League Of Legends Leaks & News” sayfası üzerinden şampiyonun görünümü ve yeteneklerine dair bilgilerde; Yetenekleri Warwick’e benzediği söylenmektedir.

LOL Evrenindeki en yeni şampiyonumuz canar bir kız. Fotoğrafın sızıdırılmasından sonrası karakter çok fazla merak uyandırdı. Biz bu evrendeki psikopat karakterlere alışığız ama bu karakter çıtayı bir tık daha yukarı çıkarttı.

lol haber briar

Karakterin en dikkat çekici özelliği ayakları muhtemelen ayaklarıyla yapabileceği bir sebebi olmalı. Karakteri elleri bağlı ve bu bağlayışa dikkat ederseniz bir deliği tutmak için yapılmışa benziyor. Hemen aklınıza Sylas gelecektir. Sylas gibi zinciler ile tasarlanması ve diğer bir şampiyon Warwick…

Gözlerine bakılırsa karakterimiz Muhtemelen kör ve diğer açıdan Lee Sin ve Vex şampiyonu havası var. oldukça ilginç bir şampiyon olacakmış gibi düşünülüyor.

Şampiyonun dikkat çekici bir diğer özelliği ise Wampir ve kan temalı bir tasarım olmasıdır. Akıllara direk olarak Vladimir şampiyonu gelmektedir. Sonuç olarak sızdırılan bu yeni şampiyonun yetenekleri Warwick ve Vladimir’in bir karışımı olarak düşünülmektedir.

Şuana kadar bildiğimiz tek özelliği Açlık Mekaniği olduğu. Bu özellik durdurulması çok zor bir özellik olacak ve noxus’un büyük bir kısmını yok edecek kadar güce sahip olması bekleniyor.

Briar Şampiyonu Orman Karakteri olarak oynanacağı biliniyor.

Elleri çizilerin içerisinde zincirlenmiş olarak göründüğü biliyoruz. Bu ultisini tetiklemek için 6. seviyede farklı bir karaktere bürünmesi bekleniyor.

League of Legends bu şampiyonu resmi olarak yayınladığın tüm özellikleri ve oynanış rehberi ilk olarak sitemiz LOL-Rehberi.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu