Türkiye’nin League of Legends – Rehberi Yeniden yayında!

League of Legends oyunun Türkçe içerikli en kaliteli sitesi lol-rehberi.com yeniden yayında!

Uzun bir aranın ardından sizlerle beraber olmanın heyecanını paylaşıyoruz. ?

Öncelikli amacımız Oyuna yeni başlayanlar için bilmesi gereken Oynanış Rehberi ve Oyun Şampiyon seçimi ekranıun Counters Pick seçimleri öğretmek olacaktır.

League of Legends (LoL) oyunu, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de milyonlarca oyuncuya sahip. Yeni başlayan oyuncular için; profesyonel arena oyuncularının taktikleri ve şampiyon seçimlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Neler Var?

Türkiye’nin E Spor kalbi League of Legends oyununda atmaktadır. Bizler yayına girmeden önce resmi Youtube kanalı E Spor LOL üzerinden gelişmeleri takip edip, doğru bilgi ve haberleri sizlerle paylaşmaktayız.

Resmi Youtube Kanalı; https://www.youtube.com/user/lolespor

Sitemizde yayınladığımız lol haberlerini resmi kaynaklar üzerinden almaktayız.

Bunun dışında kalan TCL karşılaşmalarını kendi yorumumuz ile sizlerle buluşturmaktayız. Buna örnek olarak NASR Esports – EMEA Masters 4. Gün Karşılaşmasında Whistle Yüzünden Kaybetti. başlıklı haber örneğimize göz atabilirsiniz.

lol rehberi

Counter Seçimler

“Counter” terimi, bir oyun karakterinin (şampiyonun) başka bir karaktere (şampiyona) karşı avantajlı olduğu anlamına gelir. “LoL counters” ise, League of Legends (LoL) oyununda belirli bir şampiyonun karşısında avantajlı olan diğer şampiyonları ifade eder.

Bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız tüm şampiyonların Yeteneklerini bilmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda sizlere yardımcı olmak adına LOL – CT olarak adlandırdığımız Counter Picks içeriğimizle en doğru rakip şampiyon seçimini yapabilirsiniz.

Örnek içeriklerimiz;

ahri

darius

malphite

xayah

LOL – Türkiye Ligi Takımları

TCL – Türkiye Şampiyonlar liginde 7 takım yer almaktadır. Şampiyonlar liginde yer alan ilk 2 takım lig sonunda Dünya Turnuvasına gidecektir.

  • DenizBank İstanbul Wildcats
  • NASR ESPORTS
  • Eternal Fire
  • FUT ESPORTS
  • Papara SuperMassive
  • Dark Passage
  • Galakticos
  • Beşiktaş

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu