League Of Legends İNDİR !

Dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunu LOL yani League Of Legends oyununu aşağıdaki linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz arkadaşlar. Oyunu ilk defa oynayacaklar için adım adım resimli olarak oyun kurulumu anlattım.

Aşağıdaki adımları adım adım uygulayarak, LOL indirdikten sonra kurulumu kolayca tamamlayabilirsiniz. Çok sadece bir dil ile anlatmaya çalıştım.


LOL İNDİR

Aşağıdaki yeşil butona tıklayarak League of Legends oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Linkler temiz ve virüssüzdür sizi resmi League of Legends sitesine yönlendirecektir.

League Of Legends DOWNLOAD


İndirme Adımları

Açılan sayfadan işletim sisteminizi seçerek bilgisayarınıza uygun sürümü indirin ve ardından aşağıda anlattığım oyun kurulum adımlarını takip ederek oyunu kurabilirsiniz.

LOL İNDİR

 • “Windows İçin İndir” butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi 3-4 saniye içinde başlayacak ve karşısına şöyle bir ekran gelecek

lol download

 • Kaydet tuşuna tıklayarak 90 Mb’lık .exe uzantılı bir kurulum dosyası masaüstüne indiriyoruz.
 • Masa üstündeki”League of Legends installer TR.exe”  adında ki kurulum dosyasına sağ tuş ile tıklayıp “Yönetici Olarak Çalıştır” diyoruz.

lol yönetici olarak çalıştır


Kurulum

 • Kurulum dosyasını Yönetici Olarak Çalıştırtan sonra aşağıda ki resimli olarak gösterdiğim kurum işlemini adım adım uygulayın.
 • Aşağıdaki Adımda herhangi bir şey yok, sadece League Of Legends bize Hoşgeldin diyor 🙂

 • Bu adımda LOL dosyalarını bilgisayarımızda nereye kurmak istediğimizi soruyor, Kurulum Konumu genel olarak bilgisayarımızdaki C:\ klasörüne otomatik olarak seçer.
 • Kurulum yerini değiştirmek isteyenler aşağıdaki Klasör şekline tıklayarak değiştirebilirler.
 • Bu aşağıdaki adımda “Yukarıdaki Şartları Kabul Ediyorum” kutusuna tıklayıp İleri >” diyerek devam ediyoruz.

 • Kurulum Onayını verdikten sonra LOL Kurumu başlıyor, bundan sonra yapacağınız pek fazla bir şey yoktur.
 • Sonraki adımlarda “İleri>” ve “Başlatbutonlarına tıklayın

 • Son olarak 1.721 gb’lık oyun dosyalarını bilgisayarımıza tamamen indirip kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Oyun kurulumundan sonra tekrar sitemizi ziyaret edip Oyun Şampiyonları hakkında bilgi alabilir ve Şampiyonları / Oyun mantığını tam olarak ögrenebilirsiniz.

s.s.s.

Soru 1League Of Legends oyunu kaç mb, bilgisayarımız da ne kadar hafıza/yer kaplamakta ?

Oyun toplamda 1,721,000 mb (1,721 gb) boyutundadır, yani tam olarak anlamanız için LOL oyunu toplamda 520.000 tane mp3/şarkı dosyası indirmiş kadar bilgisayarımız yer kaplar 🙂

Soru 2 – Oyun ne kadar sürede kuruluyor

Oyun kurulumu bilgisayarınız hızına göre degişir. Normal düzeyde bir bilgisayar için toplamda oyun kurulum süresi 20-25 dakika sürmektedir.

Kurulum ile ilgili sorularınızı aşağıdaki cevap panelinden bizlere iletin, elimizden geldiği kadar cevaplayalım dostlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu