Lillia Guide

Yeni çıkan Ormancı/Jungle şampiyonu Lillia rehberi.

Lillia nasıl bir şampiyon derseniz Hecarim + İvern = Lillia diyebiliriz sanırım 🙂

“Lillia çok sevimli ve narin. Lulu, Ivern ve Neeko gibi LoL’deki diğer perimsi doğa şampiyonlarına benziyor,” diyor. “Fakat onun sadece bir peri gibi duyulmasını istemedim. Bu ona haksızlık olurdu. Ne de olsa parıltıların ve kelebeklerin ruhu değil. Kendisi düşlere ait bir varlık. İnsanların oluşturduğu düşleri seviyor ve onların basit olmadığını biliyor. İnsanlar mutluyken bile gerçeküstü, hüzünlü, tuhaf veya kafa karıştırıcı düşler görebiliyor. Bu durumu şampiyonun seslerinde yakalamak istedim.”

Lillia 10.15 Yaması’nda çiçek açacak.

Jungle/Orman şampiyonu olarak çıkan yeni şampiyon lillia bir büyücü/tank şampiyonudur. Rehber yazımız içerisinde şampiyona ait Yetenek Skillerini, Rün dizilimi ve oynanış rehberi yer almaktadır.

Lillia

Yetenek Skilleri

  • Q – Çiçek Açtıran

Lillia dalını havada sallayarak yakınındaki rakiplere büyü hasarı verir. Dairenin dış kısmında yer alan rakipler gerçek hasar alır. Saldırısı isabet ettiğinde, Lillia hareket hızı kazanır.

  • W – Dikkat Et! İik!

Lillia dalıyla yapacağı büyük vuruş için hazırlanır ve rakiplere büyü hasarı verir. Etki alanının merkezindeki rakipler daha fazla hasar alır.

  • E – Dönertohum

Lillia dalını havada sallayarak yakınındaki rakiplere büyü hasarı verir. Dairenin dış kısmında yer alan rakipler gerçek hasar alıLillia başının üstünden bir Dönertohum fırlatarak rakiplere büyü hasarı verir ve onları bir süreliğine yavaşlatır. Eğer Lillia’nın Dönertohum’u ıskalarsa, bir rakiple veya yüzey şekliyle çarpışana dek yuvarlanmaya devam eder.. Saldırısı isabet ettiğinde, Lillia hareket hızı kazanır.

  • R – Mışıl Mışıl

Lillia rakiplerini bir ninni etkisi altında bırakır ve Düş Tozu’ndan etkilenen hedefleri gitgide daha da yavaşlatarak bir süreliğine uyutur. Rakipler hasar alarak uyandığında fazladan büyü hasarı alır.

Lillia pasifi ise; Yeteneklerinizle hasar verdiğinizde rakibinizi Düş Tozu etkisi altına alır ve rakip şampiyonun azami can değerinin %’lik kısmına eşdeğer büyü hasarı verir.

Kostümleri / Skins

Yeni şampiyon Lillia’nın şuan 1 normal karakter kostümü ve 1 adet Spirit Blossom Lillia kostümü bulunmaktadır.

  • Standart Kostümü

  • Spirit Blossom Lillia Kostümü

lol lillia

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu