VFŞL’den kovulan Galatasaray eSpor’dan Yeni Açıklama

29 Aralık 2019 tarihinde, Oyuncu ve Takım Koçunun paraların ödemeyen Galatasaray eSpor yeni açıklama ile gündemde.

29 Aralık 2019 tarihinde Oyuncuların ve Takım koçlarının paralarını ödemediğinden dolayı Vodafone Freezone Şampiyonlar Liğinden kovulan Galatasaray eSpor, Kış Mevsimi sezonu LOL Fikstür, Oyuncularını ve takımı için emek veren herkesi mağdur ederek Galatasaray adına yakışmayacak bir yönetim sergilemişti.

Riot Games’in LOL prosedürlerini umursamadığı ve verdiği taahhütleri yerine getirmediğinden dolayı LOL Ligimizden kovulan Galatasaray’dan yeni açıklama geldi. Yaptıkları açıklama benim biraz komiğime gitti 🙂 

İşte “O” açıklama!

Galatasaray, espor branşını Galatasaray Spor Kulübü Derneği bünyesinde resmi bir şube olarak yöneten tek Türk spor kulübü olarak 3 ana oyundaki faaliyetlerini güçlü bir odak ve kararlılıkla yürütmektedir.

Kulübümüz, Türk espor ekosisteminde güçlü bir paydaş olarak hali hazırda bütün faaliyet alanlarındaki yükümlülüklerini yerine getirmiş ve bütün platformlarda yarışmaya hazır durumdadır.

Durumu bu noktaya getirip, ardından “Galatasaray, espor branşını Galatasaray Spor Kulübü Derneği bünyesinde resmi bir şube olarak yöneten tek Türk spor kulübü” şeklinde açıklama yapmaları bayağı bir komik geldi ve inandırıcı bulamadım.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı