Darius (Counter) CT

darius ctDarius Ct; Üst koridor (SOLO) şampiyonu Darius karşı güçlü Ct şampiyonlar pickler. Eğer karşı rakibiniz üst koridorda Darius seçmiş ise karşısına;


Darius Counter

Darius Counter yetenekleri arasından benim en çok sevdiğim ve gerçekten Darius’u yenebilecek bir şampiyon olan Vladimir. Oyun başlarında Vladimir ile oynarken Q-Yeteneğinizi açıp sürekli olarak Darius ile hasar takasına girebilirsiniz. Takastan yenilgiyle ayrılsanız bile Q-Skill’i ile tekrardan canınızı fulleyebilirsiniz.


Darius karşı nasıl oynanır?

Arkadaşlar Darius oynayan kişiler genel olarak rünlerinde seçtiği ve Yetenek Skilleriyle hasar verdiği zaman can yenilenmesi yapan rün dizilimi yapıyor. Dikkat edin oyun sırasında canı az olsa bile “Ben Bunu Keserim” düşüncesine kapılmayın, tek bir kombosu ile canın büyük bir kısmını doldurabiliyor.

Genel olarak Darius oyuncuları rakibiyle hasar takasına 3. levelde yani Darius’un kombosu olan E+W+Q yeteneği için bu seviyeyi bekliyorlar. Yani Darius sizi kesmek istediğinde E-Yeteneği (Tut Çek) yakalanmadıktan sonra pek fazla hasar alacağınızı düşünmüyorum.

  • Darius (Tut Çek) E-Yeteneği
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı