Allah’a küfür edenler neden banlanmıyor?

Üzülerek yazıyorum. LOL Oyunundaki ban sistemi ve lol oynayan oyuncuların ettiği küfürler hakkında bir şeyler karalamak istedim.

Az önce LOL Oynarken denk geldiğim ve hem oyun içinde feedleyip hemde oyun sonunda ağza alınmayacak küfürler ettiği kişiyi ifşa etmek ve LOL Ban sistemi hakkında ağıza alınmayacak küfürler eden kişiler hakkında.

Bilerek Beslemek!

She Lay Gutted aldı oyuncu az önce Mid Lane/ Lux oynarken 1/7/7 oynadı ve oyun sonunda (iyi oynamama rağmen) durduk yere ağıza alınmayacak küfürler etti. Hepsini burada yayınlayıp dini değerlere saygısızlık yapan bu kişiyi ifşa edip, ayrıca hakkında şikayette bulunacağım.

Son oyunlarına baktığımda, düşündüğüm gibi toxic bir oyuncu.

Allah’a küfür etmek?

Dini değerlere saygısı olmayan ve agıza alınmayacak küfür eden “She Lay Gutted” sihir adını kullanan oyuncunun ettiği küfürler ve fazlası.

allaha küfür

Bir oyun için ve haksız olduğu halde bile ettiği küfürlerin, sözlerin tamamı üstteki resimdedir.

Peki Riot Games neden bu kadar ciddi anlamda küfür eden bu kişileri banlamıyor? Orada Irkçılık ve Dini değerlere agır küfürler edildiği halde bu oyuncular hala bu oyunu oynayabiliyor.?

Arkadaşlar bakın normal şekilde anlık olarak küfür/argo sözlere eyvallah da bu kadarına RİOT neden izin veriyor? Ve şuandan eminim bu kişinin aynı hesaptan dini değerlere ettiği küfür ilk degildir. Riot Ban Sistemini biliyorum fakat bu ve bunun gibi durumlar için tek 1 report ile, bu gibi oyuncuların anında banlanması gerek.

Hepinize yazıklar olsun Riot Games!

5 Yorum

 1. Selam! Kesinlikle haklısın arkadaşım,maalesef bu konuda ihmalsizlik söz konusu.Bir çok oyuncu buna bende dahil bu problemle karşı karşıyayız.En muhtemel geri dönüşü Riot Ticket sistemine yazarak bulabilirsin.Umarım probleminiz en kısa sürede çözülür. Sağlıcakla kalın ^^

  1. @Mücahit Yılmaz, Merhaba. İnan günde en az 3-4 kişiyi report ediyorum. LOL Oyununda iyi şeylerde var, mesela hile kullananlar hiç yok diyecek kadar az.
   Aynı şekilde bu ve bunun gibi küfür/argo kelime kullanan kişileri isteseler anında oyundan temizleyebilirler?

   RİOT’un neden buna izin verdiklerini anlamış değilim, bu basit bir şey degil! Ayrıca böyle kişilerin ciddi anlamda bilgilerini verip şikayet edilmesi gerek. Sadece hesabının banlanması degil. Bu bir kişilik sorunudur. neyse ^^

 2. Arkadaşlar euw ya da rus serverinde oyun oynamış varsa orada küfür edenler 1 2 oyun aynı şeyi yapsa kime neye küfür ettiği farketmez sınırsız ban yiyor. buna şahidim. türkiye serverinde oyun oynayan kişilerin %90 ı ahlaksız olduğu için adamlar küfür edenleri banlayacak olsa türkiye serveri diye bir yer kalmaz.

  1. @Cafer

   Bence aynı şekilde Türkiye Serverlarında da gerekli cezalar verilse, millet korkusundan küfür etmez gibime geliyor

 3. Az önce oyunda Allaha söven ahlaksızlar vardı report ediyorum ban yemiyorlar.Riot kadar dini değerlere saygısı olmayan bir kuruluş yok cehennemde sırdaş olurlar İnşAllah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı